Manufaktura Czekolady - Czekolada Mleczna 44% caffe Latte - 60g

Call to us +48665775077

Zamknij (x)
Czekolada Mleczna 44% caffe Latte - 60g - 1

Manufaktura Czekolady - Czekolada Mleczna 44% caffe Latte - 60g

Indeks:

13,00 zł
Brutto

 Skład: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, prażone ziarno kawy 3%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Opis: gdy solidna porcja mleka spotyka się z ziarenkami palonej „na chrupko” ziarnami kawy – to musi być Caffe Latt. Czekolady Rzemieślnicze MANU tworzone są z pasją w Manufakturze Czekolady od ziarna do tabliczki. MANU to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Może zawierać orzechy.

Masa netto: 60 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Złóż zamówienie w ciągu 02h 10m 53s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
Do darmowej dostawy brakuje 100,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 100,00 zł
Do każdego zamówienia otrzymasz darmowe próbki produktów!

Czekolada mleczna z prażonym ziarnem kawy.

 Gdy solidna porcja mleka spotyka się z ziarenkami palonej „na chrupko” ziarnami kawy – to musi być Caffe Latt. Czekolady Rzemieślnicze MANU tworzone są z pasją w Manufakturze Czekolady od ziarna do tabliczki. MANU to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Składniki: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, prażone ziarno kawy 3%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Może zawierać orzechy.

Masa netto: 60 g

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)