Herbata Czerwona Pu-Erh Varadero- papaja, ananas

Call to us +48665775077

Zamknij (x)
Herbata Pu-Erh czerwona

Herbata Czerwona Pu-Erh Varadero

Indeks:

11,00 zł
Brutto

Skład: herbata Pu-Erh, papaja, ananas, aromat, pręciki kwiatów marchewki, kwiatki kaktusa i słonecznika, marakuja, kwiatki ślazu dzikiego

Opis: doskonałe połączenie owoców tropikalnych z herbatą Pu Erh i nutą opuncji. Nazwa Varadero pochodzi od najsłynniejszego kurortu kubańskiego. 

Czas parzenia: 2-3 min. 90 C

Waga
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 100,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 100,00 zł
Do każdego zamówienia otrzymasz darmowe próbki produktów!

Herbata Pu-Erh Varadero

doskonałe połączenie owoców tropikalnych z herbatą Pu Erh i nutą opuncji. Nazwa Varadero pochodzi od najsłynniejszego kurortu kubańskiego. 

Herbaty Pu-Erh (czerwone)

zasłużyły na miano "zabójcy tłuszczu". Herbata ta wspomaga odchudzanie, dzięki pobudzaniu przemiany materii i procesów trawiennych (pobudza wydzielanie soków trawiennych i poprawia perystaltykę jelit) a co za tym idzie, zwiększa spalanie tłuszczów, obniża również cholesterol i chroni przed próchnicą.W Chinach Pu Erh traktowany jest jako herbata czarna, a na Zachodzie określany jest często jako czerwona. 

Jest to herbata późno fermentowana, dojrzewająca (fermentację enzymatyczną wywołują drobnoustroje).

Dojrzewanie polega na fermentacji nieenzymatycznej, w odpowiednich warunkach (różne mikroorganizmy uwielbiają podwyższoną temperaturę i wilgoć), enzymy natomiast zabija się wcześniej, podobnie jak w przypadku chińskich herbat zielonych, poprzez precyzyjne ugniatanie i podgrzewanie liści w woku. Jako, że naturalne dojrzewanie czy leżakowanie jest procesem powolnym i trwa latami, w latach 70 opracowano metodę zwaną wo--dui, która go imituje i jednocześnie znacznie przyśpiesza. Ojczyzną Pu Erh jest południowa prowincja Chin, Yunnan. Herbata ta pochodzi z tej samej rośliny co herbata czarna, ale różni się od niej tym, że zostaje poddana dodatkowemu procesowi fermentacji. Ma ona smak bardziej gorzki niż czarna, przez co w krajach europejskich często dodaje się do niej aromaty, aby go złagodzić - najczęściej cytrynowy.

Opis

Pochodzenie
Chiny

Specyficzne kody

13 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)