Herbata zielona czysta

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Herbata zielona czysta

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

36,00 zł Cena

Herbata Zielona Japońska Organiczna Kukicha 60g - Moya Matcha

Skład: 100% organiczna herbata kukicha

Opis: Herbata o czarująco łagodnym orzechowo-miodowym smaku z nutami umami i jasnym naparze powstała w rejonie Uji. To tam, po sprzedaży bardziej wartościowych liści i pąków, z pozostałych gałązek i łodyg rolnicy parzyli swoją własną herbatę inną niż wszystkie – kukichę 茎茶. Po japońsku “kuki” oznacza właśnie gałązkę, a “cha” herbatę. Kukicha świetnie sprawdza się w parzeniu na zimno metodą cold brew. Moya Kukicha pochodzi z organicznych upraw na wyspie Kiusiu i jest delikatnie prażona, dzięki czemu uzyskuje silniejszy aromat.

Czas parzenia: 2-3 minuty,70-80 C, 4 razy te same liście.

36,00 zł Cena

Zielona Herbata Japońska Organiczna Hojicha 60g -Moya Matcha

Skład: 100% organiczna herbata hojicha

Opis: Hojicha to prażona zielona herbata o wędzonym, dymnym aromacie, niepowtarzalnym orzechowo-karmelowym smaku i głęboko karmazynowej barwie naparu. Po spróbowaniu najpierw zaskakuje, następnie uzależnia. Jej wyjątkowo odmienny smak, pozbawiony typowej dla zielonej herbaty goryczki, często przemawia do wielbicieli czarnej herbaty. 

Czas parzenia:1-3 minuty, 75-90 C

36,00 zł Cena

Zielona Herbata Japońska Organiczna Bancha 60g -Moya Matcha

Skład: 100% organiczna herbata bancha

Opis: Zielona herbata o żółto-złotym odcieniu, kwaskowatym aromacie i wyrazistym, goryczkowym posmaku orzecha włoskiego, który zawdzięcza dużej zawartości garbników. Herbatę parzymy trzy razy z tych samych liści.

Czas parzenia: 3-4 minuty, 70-80 C.

39,00 zł Cena

Herbata Zielona Japońska Organiczna Genmaicha 60g - Moya Matcha

Skład: 50% organiczna zielona herbata Sencha, 50% organiczny prażony ryż organiczny.

Opis:  Genmaicha (玄米茶) to słodka, lekko orzechowa i aromatyczna herbata o intrygującym rdzawym odcieniu. Jej smak, znany z sushi barów i japońskich restauracji, zapada w pamięć na długo. To wyjątkowe połączenie zielonej herbaty z prażonym ryżem o maślanym smaku, te same liście parzymy 3 razy.

Czas Parzenia: 2-3 minuty, 70-80 C

39,00 zł Cena

Herbata Zielona Japońska Organiczna Sencha 60g - Moya Matcha

Skład: 100% organiczna zielona herbata Sencha.

Opis: Herbata o lekko słodkim i ziemistym smaku, pchodzi z organicznych upraw na wyspie Kiusiu. Sencha jest najczęściej pitą herbatą w Japonii i najbardziej znaną zieloną herbatą na świecie. Ma delikatnie słodki, mocno orzeźwiający smak z trawiastymi i maślanymi nutami oraz złocisto-zieloną barwę. Słowo „sen-cha” (煎茶) oznacza dosłownie „herbatę gotowaną na wolnym ogniu” i nawiązuje do procesu parzenia typowego dla herbat liściastych, który polega na zalaniu suszonych liści gorącą wodą. Herbata ta najlepiej oddaje swój wyborny smak i aromat, gdy zaparzona jest miękką wodą o neutralnym ph.

9,50 zł Cena

Herbata Zielona Gunpowder Special Organic

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona

Opis: Wyjątkowa zielona herbata chińska typu Gunpowder, znana w Chinach również pod nazwą herbata perłowa, uprawiana na plantacji organicznej. Bardzo ciasno zwinięte liście w połyskujące małe kulki o delikatnym i aromatycznym smaku, napar złotawo- żółty. Ilość zaparzeń , do 2 razy.

Czas parzenia: 2-3 minuty, 70-80 C

9,50 zł Cena

Herbata Zielona Fog Green - Zielona Mgła

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona

Opis: zielona herbata z Chin z ogrodu Tianwan o lekko skręconych liściach i delikatnym naparze z nutą kwiatową i posmakiem kasztanów.

Czas parzenia: 2-3 minuty, 70-80 C

9,50 zł Cena

Herbata Zielona Formosa Gunpowder

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona

Opis: liście tej herbaty zwijane są w małe kulki, ze względu na sposób zwijania liścia wygląda jak proch strzelniczy. Smak wyrazisty, lekko cierpki o jasnozielonym naparze.

Czas parzenia:2-3 minuty, 70-80 C

14,50 zł Cena

Herbata Zielona Lung Ching

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona

Opis: wyjątkowa zielona herbata słynąca z dużych i długich liści. Należy ją pić bez dodatków jako napój orzeźwiający lub ułatwiający trawienie po posiłku. Herbata zwana jest także: Long Jing, Dragonwell lub Smocza Studnia. Liście młode, przepiękne , długie i płaskie o delikatnym aromacie i słodkawym smaku.

Czas parzenia: 2-3 minuty, 70-80°C

22,00 zł Cena

Herbata Zielona Japan Genmaicha Musashi

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona Japonia Sencha, prażony ryż

Opis: Genmaicha oznacza herbatę z brązowym ryżem,  jest to wyjątkowa, tradycyjna herbata japońska. Idealna do picia o każdej porze dnia, zwłaszcza do lekkich potraw. Genmaicha Musashi ,to delikatne, wysokiej jakości liście japońskiej Senchy z dodatkiem prażonego ryżu. Lekko słodki napar, o przyjemnym smaku kasztanów i orzechowym aromacie.

Czas Parzenia: 1-2 min. 90 C. Ilpść zaparzeń 1-2 razy

14,90 zł Cena

Herbata Zielona Green Snail (PI LO Chun Guangxi)

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona, Chiny, powiat Baise, prowincja Guangxi, ogród Baise

Opis: wyjątkowa i jedna z najlepszych zielonych herbat pochodzących z Chin, gdzie nazwę Pi Lo Chun posiada większość herbat o spiralnym kształcie.  Liście pierwsze, wiosenne z dużą ilością białych pączków herbacianych zwiniętych w małe spiralki zwane srebrnymi tipsami, pochodzą z górnej partii krzewu herbacianego. Aromat wyraźnie świeży o owocowo- kwiatowym smaku.

Czas parzenia: 2-3 min. 70-80 C

20,50 zł Cena

Herbata Zielona Green Snow Buds

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona, Chiny prowincja Yunnan

Opis: Wyjątkowo świeża, wiosenna zielona herbata, liście wysokiej jakości z dużą ilością równomiernie skręconych puchowych tipsów.

Po zaparzeniu piękny kwiecisty aromat, smak zniewala bukietem miodu prosto z łąk.  Napar delikatny o jasnozielonym kolorze.

Czas parzenia: 3 minuty, 70 C do 2-3 zaparzeń