DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Przy zamówieniu za min. 100 zł, nie płacisz za wysyłkę. Dostarczamy na terenie Polski

Płatność online lub przelewem bankowym (PayPal, Tpay,  karta kredytowa)
Kurier DPD - wysyłka – 14,00 zł
Paczkomaty InPost  - 11,90 zł

Płatność za pobraniem
Kurier DPD za pobraniem  - 16,00 zł

Czas realizacji zamówienia to 3-5 dni robocze nie licząc czasu dostawy przez kuriera.
W razie braku jakiejś pozycji z zamówienia Zamawiający zostanie o tym poinformowany i jesli nie wybierze zamiennika to zamowienie zostanie pomniejszone o dany produkt, bądź też Zamawiający będzie miał prawo odstąpienia od zamówienia.

Kurier DPD

Maksymalna waga paczki dostarczanej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi 30kg. 

  • Firma DPD świadczy usługę śledzenia przesyłki. Aby sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka należy wpisać numer przesyłki na stronie www.dpd.com.pl (Monitoring przesyłek).
     
  • W razie nieobecności adresata pod adresem podanym w przesyłce kurierskiej, kurier pozostawi informację (tzw. awizo) o tym, że adresat lub osoba uprawniona od odbioru może: odebrać przesyłkę kurierską w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym miejscu i czasie lub uzgodnić z Siódemką ponowną próbę doręczenia przesyłki kurierskiej.
     
  • Jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki - prosimy o kontakt z firmą kurierską. Odpowiedni numer telefonu można znaleźć na stronie DPD https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Dzial-obslugi-klienta.
      

Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę w trakcie odbioru od kuriera - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia opakowania lub ślady otwierania, należy koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze. Jeśli jej zawartość jest uszkodzona - należy spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja może nie zostać uznana.

Prosimy również niezwłocznie skontaktować się z biurem Sklepu pod numerem tel. 665 775 077 lub wysłać e-mail na adres: sklep@dmg-herbaty.pl

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w sklepie firmowym "DMG Herbaty". O terminie odbioru poinformujemy Państwa e-mailem.

Adres sklepu: C.H. Madison Gdańsk
ul. Rajska 10
w godzinach 10.00 - 20.00

Uwaga !
W przypadku nie odebrania paczki w ciągu pięciu dni roboczych towar wraca do magazynu a zamówienie zostaje anulowane.