DMG Herbaty - Dostawa

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Przy zamówieniu za min. 100 zł, nie płacisz za wysyłkę. Dostarczamy na terenie Polski

Płatność online lub przelewem bankowym (PayPal, Tpay,  karta kredytowa)
Kurier DPD - wysyłka – 14,00 zł
Paczkomaty InPost  - 11,90 zł

Płatność za pobraniem
Kurier DPD za pobraniem  - 16,00 zł

Czas realizacji zamówienia to 3-5 dni robocze nie licząc czasu dostawy przez kuriera.
W razie braku jakiejś pozycji z zamówienia Zamawiający zostanie o tym poinformowany i jesli nie wybierze zamiennika to zamowienie zostanie pomniejszone o dany produkt, bądź też Zamawiający będzie miał prawo odstąpienia od zamówienia.

Kurier DPD

Maksymalna waga paczki dostarczanej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi 30kg. 

  • Firma DPD świadczy usługę śledzenia przesyłki. Aby sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się przesyłka należy wpisać numer przesyłki na stronie www.dpd.com.pl (Monitoring przesyłek).
     
  • W razie nieobecności adresata pod adresem podanym w przesyłce kurierskiej, kurier pozostawi informację (tzw. awizo) o tym, że adresat lub osoba uprawniona od odbioru może: odebrać przesyłkę kurierską w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym miejscu i czasie lub uzgodnić z Siódemką ponowną próbę doręczenia przesyłki kurierskiej.
     
  • Jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki - prosimy o kontakt z firmą kurierską. Odpowiedni numer telefonu można znaleźć na stronie DPD https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kontakt-i-Oddzialy/Dzial-obslugi-klienta.
      

Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę w trakcie odbioru od kuriera - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia opakowania lub ślady otwierania, należy koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze. Jeśli jej zawartość jest uszkodzona - należy spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja może nie zostać uznana.

Prosimy również niezwłocznie skontaktować się z biurem Sklepu pod numerem tel. 665 775 077 lub wysłać e-mail na adres: sklep@dmg-herbaty.pl

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w sklepie firmowym "DMG Herbaty". O terminie odbioru poinformujemy Państwa e-mailem.

Adres sklepu: C.H. Madison Gdańsk
ul. Rajska 10
w godzinach 10.00 - 20.00

Uwaga !
W przypadku nie odebrania paczki w ciągu pięciu dni roboczych towar wraca do magazynu a zamówienie zostaje anulowane.