Jednorodne - single

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Jednorodne - single

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

39,00 zł Cena

Kawa Peru Cajamarca BIO 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 100% Arabika

Opis: Peru Cajamarca to typowa kawa peruwiańska. W smaku "czysta", delikatna z wyczuwalną słodyczą i cięższym body. Uprawiana jest w łagodnym, tropikalnym klimacie przez stowarzyszenie Cafe de Futuro. Farmerzy specjalizują się w wyselekcjonowanych kawach najwyższej jakości.

39,00 zł Cena

Kawa Mexico Decaf BIO 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 100% Arabika

Opis: Meksyk HB Chiapas jest doskonałej jakości ziarnem z plantacji znajdujących się w jednym z największych meksykańskich regionów upraw kawy – Chiapas. Kawa bezkofeinowa, cechuje się delikatnym body i słodyczą.

53,00 zł Cena

Kawa Kenya Kahuro 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 100% Arabika

Opis: Kenya Kenya Kahuro uprawiana jest na bogatej glebie wulkanicznej masywu Mount Kenya i zbierana ręcznie od października do grudnia. Cechuje się żywą i dominującą kwasowością oraz dużą słodyczą.

28,00 zł Cena

Kawa Brazylia Cerrado 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 100% Arabika

Opis: Brazil Cerrado to kawa, która wyróżnia się kremowym body, wyważeniem, niską kwasowością i wyeksponowanymi nutami orzecha oraz delikatnym posmakiem karmelu. Średnie palenie sprawia, że dominuje w niej czekolada, która zachwyca swoją głębią.

Polecane parzenie: ekspres ciśnieniowy, French Press, kawiarka

39,00 zł Cena

Kawa Ethiopia Sidamo Grade2 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 100% Arabika

Opis: Ethiopia Sidamo Grade 2 to idealny kandydat dla wszystkich miłośników owocowo-kwiatowych kaw. Delikatna, kremowa konsystencja rozpływająca się w ustach i subtelna kwasowość. Herbaciany posmak połączony ze słodyczą brzoskwini.

Polecane parzenie: ekspres ciśnieniowy, French Press, Kawiarka

32,00 zł Cena

Kawa Guatemala Huehuetenango 250g - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: owocowa, a zarazem bardzo dobrze zbalansowana kawa pod espresso i przelew. Kawy z Gwatemali znane są ze swojej słodyczy i delikatnego charakteru, a region, z którego pochodzi - Huehuetenango, świadczy o jej bardzo dobrej jakości. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla Gwatemali jest ekspres przelewowy lub french press.

Polecana do: Wszelkiego rodzaju przelewy i ekspresy ciśnieniowe.

120,00 zł Cena

Kawa Etiopia Yirgacheffe 1kg - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: Region Yirgacheffe to jeden z najbardziej charakterystycznych regionów w Etiopii. Kawa, której aromat i smak kwiatów, cytrusów i migdałów jest nieskazitelny, to oficjalnie najbardziej aromatyczne i pełne subtelności ziarno w ofercie kaw pasujących zarówno pod wszelkie metody ciśnieniowe, jak i ekspresy przelewowe.

Polecana do: wszelkich metod przelewowych i ekspresu ciśnieniowego.

35,00 zł Cena

Kawa Etiopia Yirgacheffe 250g - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: Region Yirgacheffe to jeden z najbardziej charakterystycznych regionów w Etiopii. Kawa, której aromat i smak kwiatów, cytrusów i migdałów jest nieskazitelny, to oficjalnie najbardziej aromatyczne i pełne subtelności ziarno w ofercie kaw pasujących zarówno pod wszelkie metody ciśnieniowe, jak i ekspresy przelewowe.

Polecana do: wszelkich metod przelewowych i ekspresu ciśnieniowego.

95,00 zł Cena

Kawa Columbia Medellin 1kg - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: jeśli poszukujecie wyzwania i chcielibyście z premedytacją spróbować kwasowo-owocowej kawy, ale z finiszem znanym np. z Brazylii, wtedy bez wahania sięgnijcie po Columbię! Espresso z niej to doskonały wybór, jeśli chcemy mocniejszych kwasowych doznań z klasycznym finiszem. Co ciekawe, świetnie komponuje się z kawami mlecznymi! W americano i kawiarce kawa traci nieco swój balans i słodycz na rzecz kwasowości i goryczy. Co nie zmienia faktu, że kwasowość staje się łatwiej akceptowalna niż w przypadku espresso, ponieważ nie dominuje smaku i jest znacznie krócej odczuwalna. Columbia parzona w ekspresie przelewowym traci pazur swojej kwasowości i zwiększa balans w kierunku słodyczy i goryczy - tym samym zyskując na body, czyli większym odczuciu cielistości. Jest to najłagodniejsza i bardzo przyjemna forma tej kawy. Jeśli lubisz owocowo-gorzkawą kawę, to w Twoim ekspresie przelewowym Columbia powinna być wyborem numer 1.

27,00 zł Cena

Kawa Columbia Medellin 250g -Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: jeśli poszukujecie wyzwania i chcielibyście z premedytacją spróbować kwasowo-owocowej kawy, ale z finiszem znanym np. z Brazylii, wtedy bez wahania sięgnijcie po Columbię! Espresso z niej to doskonały wybór, jeśli chcemy mocniejszych kwasowych doznań z klasycznym finiszem. Co ciekawe, świetnie komponuje się z kawami mlecznymi! W americano i kawiarce kawa traci nieco swój balans i słodycz na rzecz kwasowości i goryczy. Co nie zmienia faktu, że kwasowość staje się łatwiej akceptowalna niż w przypadku espresso, ponieważ nie dominuje smaku i jest znacznie krócej odczuwalna. Columbia parzona w ekspresie przelewowym traci pazur swojej kwasowości i zwiększa balans w kierunku słodyczy i goryczy - tym samym zyskując na body, czyli większym odczuciu cielistości. Jest to najłagodniejsza i bardzo przyjemna forma tej kawy. Jeśli lubisz owocowo-gorzkawą kawę, to w Twoim ekspresie przelewowym Columbia powinna być wyborem numer 1.