Mieszane- blend

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Mieszane- blend

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

35,00 zł Cena

Kawa Good Morning 250g - Gdańska Palarnia Kawy

 Skład: 100% Arabika Etiopia/Kolumbia/Gwatemala

Opis: Good Morning to mieszanka trzech unikalnych arabik. Pierwszą jest mocno kwiatowa, cytrusowa Ethiopia Sidamo z nutami grejpfruta i pomarańczy. Druga to kakaowa słodko-gorzka czekolada, wyczuwalna w gwatemalskiej kawie Huehuetenango. Natomiast trzecia arabika to bardzo mocna, dojrzała Columbia Supremo, z subtelnym orzechowym akcentem. Każda z nich cechuje się wyrazistością, dlatego ich połączenie jest najlepszym wyborem dla osób szukających w kawie głębi smaku i aromatu. Mieszankę tę szczególnie polubią entuzjaści czarnego naparu.

26,00 zł Cena

Kawa Black Strong 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 70% Arabika, 30% Robusta

Opis: Black Strong to idealna kawa dla osób potrzebujących dużej dawki kofeiny. Niski poziom jej kwasowości sprawia, że wraz z dodatkiem mleka tworzą idealną harmonię smaków.

Polecane parzenie: ekspres ciśnieniowy, French Press, kawiarka

34,00 zł Cena

Kawa Tasty Coffee 250g - Gdańska Palarnia Kawy

Skład: 85% Arabika, 15% Robusta

Opis: Tasty Coffee to niebanalna kompozycja trzech arabik  i wyrazistej robusty . Razem tworzą mieszankę pełną intensywnych aromatów, a w jej bukiecie wyczuć można gorzką czekoladę, herbatę earl grey, a także miód. Bogactwo smaków zawdzięcza średniemu paleniu. Doskonale sprawdzi się zarówno z dodatkiem mleka, jak i w klasycznym espresso. 

Polecane parzenie: ekspres ciśnieniowy, Kawiarka, French Press

120,00 zł Cena

Kawa Fusion 1kg - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opos: to wysokiej jakości blend zawierający w swoim składzie wysokiej klasy Etiopie Yirgacheffe. Idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek, jak i klasycznej parzonej w kubku. Kwasowość pozostaje w idealnym balansie z wysoką słodyczą z odrobiną goryczy. Warta spróbowania.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.

35,00 zł Cena

Kawa Fusion 250g - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opos: to wysokiej jakości blend zawierający w swoim składzie wysokiej klasy Etiopie Yirgacheffe. Idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek, jak i klasycznej parzonej w kubku. Kwasowość pozostaje w idealnym balansie z wysoką słodyczą z odrobiną goryczy. Warta spróbowania.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.

95,00 zł Cena

Kawa Italian Roast 1kg -Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: blend Etiopii, Kolumbii i Brazylii idealny dla miłośników klasycznego smaku kawy, rodem z Włoch. Blend o ardzo niskiej kwasowości. Kawa dzięki wypaleniu ziaren średnio ciemno zyskuje na intensywnym smaku i aromacie. Wyśmienita dla miłośników kawy z mlekiem, ale nie tylko, miłośnikom małej czarnej również przypadnie do gustu.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki

27,00 zł Cena

Kawa Italian Roast 250g - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: blend Etiopii, Kolumbii i Brazylii idealny dla miłośników klasycznego smaku kawy, rodem z Włoch. Blend o ardzo niskiej kwasowości. Kawa dzięki wypaleniu ziaren średnio ciemno zyskuje na intensywnym smaku i aromacie. Wyśmienita dla miłośników kawy z mlekiem, ale nie tylko, miłośnikom małej czarnej również przypadnie do gustu.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki

25,00 zł Cena

Kawa Abyssinian Highland 250g - Etno Cafe

Skład: 100% Arabika

Opis: Wyjątkowe połączenie Etiopii i Kolumbii do każdego ekspresu ciśnieniowego oraz do kawiarki. Nada się zarówno do kawy czarnej, jak i z mlekiem. W aromacie i smaku da się wyczuć delikatną nutę owoców, za którą bardzo nieśmiale skrywa się kwasowość tej kawy, jednak nuty czekoladowo-drzewne przeważają, zwłaszcza w długim posmaku.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.