Mieszane- blend

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Mieszane- blend

Mieszane- blend

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

25,00 zł Cena

Kawa Abyssinian Highland 250g

Skład: 100% Arabika

Opis: Wyjątkowe połączenie Etiopii i Kolumbii do każdego ekspresu ciśnieniowego oraz do kawiarki. Nada się zarówno do kawy czarnej, jak i z mlekiem. W aromacie i smaku da się wyczuć delikatną nutę owoców, za którą bardzo nieśmiale skrywa się kwasowość tej kawy, jednak nuty czekoladowo-drzewne przeważają, zwłaszcza w długim posmaku.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.

27,00 zł Cena

Kawa Italian Roast 250g

Skład: 100% Arabika

Opis: blend Etiopii, Kolumbii i Brazylii idealny dla miłośników klasycznego smaku kawy, rodem z Włoch. Blend o ardzo niskiej kwasowości. Kawa dzięki wypaleniu ziaren średnio ciemno zyskuje na intensywnym smaku i aromacie. Wyśmienita dla miłośników kawy z mlekiem, ale nie tylko, miłośnikom małej czarnej również przypadnie do gustu.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki

95,00 zł Cena

Kawa Italian Roast 1kg

Skład: 100% Arabika

Opis: blend Etiopii, Kolumbii i Brazylii idealny dla miłośników klasycznego smaku kawy, rodem z Włoch. Blend o ardzo niskiej kwasowości. Kawa dzięki wypaleniu ziaren średnio ciemno zyskuje na intensywnym smaku i aromacie. Wyśmienita dla miłośników kawy z mlekiem, ale nie tylko, miłośnikom małej czarnej również przypadnie do gustu.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki

35,00 zł Cena

Kawa Fusion 250g

Skład: 100% Arabika

Opos: to wysokiej jakości blend zawierający w swoim składzie wysokiej klasy Etiopie Yirgacheffe. Idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek, jak i klasycznej parzonej w kubku. Kwasowość pozostaje w idealnym balansie z wysoką słodyczą z odrobiną goryczy. Warta spróbowania.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.

120,00 zł Cena

Kawa Fusion 1kg

Skład: 100% Arabika

Opos: to wysokiej jakości blend zawierający w swoim składzie wysokiej klasy Etiopie Yirgacheffe. Idealnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek, jak i klasycznej parzonej w kubku. Kwasowość pozostaje w idealnym balansie z wysoką słodyczą z odrobiną goryczy. Warta spróbowania.

Polecana do: ekspresy ciśnieniowe, automatyczne kawiarki.

27,00 zł Cena

Kawa Intercontinental 250g

Skład: 100% Arabika

Opis: Bardzo uniwersalna kawa - zarówno pod kawy czarne, jak i mleczne. Dzięki średnio ciemnemu paleniu nadaje się do każdej metody ciśnieniowej. Intercontinental w smaku daje odczuć dwa światy kawy, mianowicie - zarówno orzechowy aromat i posmak, jak i smak i aromat owoców pestkowych. Kawa jest nieźle zbalansowana.

34,00 zł Cena

Kawa Tasty Coffee 250g

Skład: 85% Arabika, 15% Robusta

Opis: Tasty Coffee to niebanalna kompozycja trzech arabik  i wyrazistej robusty . Razem tworzą mieszankę pełną intensywnych aromatów, a w jej bukiecie wyczuć można gorzką czekoladę, herbatę earl grey, a także miód. Bogactwo smaków zawdzięcza średniemu paleniu. Doskonale sprawdzi się zarówno z dodatkiem mleka, jak i w klasycznym espresso. 

Polecane parzenie: ekspres ciśnieniowy, Kawiarka, French Press