Nowe produkty - sklep z kawą i herbatą - dmg-herbaty.pl

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Nowe produkty

19,00 zł Cena

Herbata Zielona Japan Sencha Makinohara

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: mieszanka różnych Sencha ze wzgórza Makinohara.

Opis: Zachwycający ciemny liść o słodkim, orzechowym posmaku. Mieszanka o wysokiej jakości liściach herbaty.

Czas parzenia: 2-3 min. 80-90 C.

22,00 zł Cena

Herbata Zielona Japan Genmaicha Musashi

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona Japonia Sencha, prażony ryż

Opis: Genmaicha oznacza herbatę z brązowym ryżem,  jest to wyjątkowa, tradycyjna herbata japońska. Idealna do picia o każdej porze dnia, zwłaszcza do lekkich potraw. Genmaicha Musashi ,to delikatne, wysokiej jakości liście japońskiej Senchy z dodatkiem prażonego ryżu. Lekko słodki napar, o przyjemnym smaku kasztanów i orzechowym aromacie.

Czas Parzenia: 1-2 min. 90 C. Ilpść zaparzeń 1-2 razy

14,90 zł Cena

Herbata Zielona Green Snail (PI LO Chun Guangxi)

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona, Chiny, powiat Baise, prowincja Guangxi, ogród Baise

Opis: wyjątkowa i jedna z najlepszych zielonych herbat pochodzących z Chin, gdzie nazwę Pi Lo Chun posiada większość herbat o spiralnym kształcie.  Liście pierwsze, wiosenne z dużą ilością białych pączków herbacianych zwiniętych w małe spiralki zwane srebrnymi tipsami, pochodzą z górnej partii krzewu herbacianego. Aromat wyraźnie świeży o owocowo- kwiatowym smaku.

Czas parzenia: 2-3 min. 70-80 C

20,50 zł Cena

Herbata Zielona Green Snow Buds

Waga
 • 50 g
 • 100 g
 • 250 g

Skład: herbata zielona, Chiny prowincja Yunnan

Opis: Wyjątkowo świeża, wiosenna zielona herbata, liście wysokiej jakości z dużą ilością równomiernie skręconych puchowych tipsów.

Po zaparzeniu piękny kwiecisty aromat, smak zniewala bukietem miodu prosto z łąk.  Napar delikatny o jasnozielonym kolorze.

Czas parzenia: 3 minuty, 70 C do 2-3 zaparzeń

17,90 zł Cena

Czekolada Grand Cru Ekwador 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Ekwadoru (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: wyraźne aromaty jaśminu i kwiatów, przechodzące w posmak korzennych przypraw. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Czekolada Grand Cru Dominikana 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Republiki Dominikany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: delikatne owoce cytrusowe z lekkimi nutami suszonej śliwki i tytoniu. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Czekolada Grand Cru Wenezuela 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Wenezueli (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: to orzech włoski, wiśnia, aronia i czerwona porzeczka. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Czekolada Grand Cru Ghana 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Ghany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: delikatnie rodzynkowy wstęp z posmakiem karmelu, nugatu i prażonych orzechów. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Czekolada Grand Cru Kolumbia 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Kolumbii (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis:  Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

3,90 zł Cena

Herbatka Fitness EKO - 25x2g

Skład: owoc róży*, owoc jarzębiny*, liść jeżyny*, mięty*, koper włoski owoc*, kminek*, kwiat hibiskusa* w różnych proporcjach *produkt rolnictwa ekologicznego

Opis:  Kminek, koper włoski oraz mięta wspomagają trawienie i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Jarzębina działa regenerująco oraz pomaga organizmowi przezwyciężyć wysiłek i stres. Polecamy jako uzupełnienie codziennej diety w szczególności osobom dbającym szczupłą sylwetkę.

Sposób użycia: 1 saszetkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 2 razy dziennie.

Masa netto: 25x2g

7,50 zł Cena

Herbatka Eukaliptusowa 25x2g

 Skład: liść eukaliptusa 50%, owoc maliny, owoc bzu czarnego, ziele tymianku i tawuły (w różnych proporcjach)

 Sposób użycia: 1 saszetkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10- 15 minut. Pić 2 razy dziennie. Przechowywać w suchym miejscu.

Masa netto: 50g- 25x2g

6,00 zł Cena

Herbatka polecana dla nerwusów EKO - 25x1,5g

Skład: ziele serdecznika, krwawnika, nostrzyka, owoc głogu, szyszki chmielu, kwiat wrzosu, liść melisy, korzeń kozłka, płatki róży w różnych proporcjach

Opis: herbatka ze względu na swoje składniki, jest polecana jako łagodny, ale skuteczny środek dla osób łatwo denerwujących się, nerwowych, mających problemy z bezsennością, przy stanach niepokoju, itp. Herbatka nie ma działań ubocznych, nie powoduje przyzwyczajenia się, może być pita przez dzieci szkolne, młodzież oraz osoby dorosłe.

Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.

 Masa netto: 25x1,5g