Słodycze | DMG Herbaty

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Słodycze

Słodycze

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-12 z 79 pozycji

Aktywne filtry

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Ekwador

Skład: prażone ziarno kakao z Ekwadoru (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: wyraźne aromaty jaśminu i kwiatów, przechodzące w posmak korzennych przypraw. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Dominikana 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Republiki Dominikany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: delikatne owoce cytrusowe z lekkimi nutami suszonej śliwki i tytoniu. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Wenezuela 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Wenezueli (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: to orzech włoski, wiśnia, aronia i czerwona porzeczka. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Ghana 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Ghany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: delikatnie rodzynkowy wstęp z posmakiem karmelu, nugatu i prażonych orzechów. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Kolumbia 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Kolumbii (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis:  Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

11,00 zł Cena

Migdał w mlecznej czekoladzie 44% - 40g Manufaktura Czekolady

Skład: czekolada mleczna 64% (cukier, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii), migdał prażony 35%, błonnik kakaowy. Czekolada mleczna: Masa kakaowa min. 44%.

Opis: Migdały to częsty element diety sportowców oraz wegetarian. Owoce migdałowca zawierają więcej białka niż niektóre rośliny strączkowe. Kobiety, które marzą o pięknych włosach i paznokciach ucieszy również zawartość witaminy B w migdałach.

Może zawierać inne orzechy.

Masa netto: 40 g

15,50 zł Cena

Pistacje w czekoladzie mlecznej 44% - 40g Manufaktura Czekolady

Skład: czekolada mleczna 64% (cukier, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii), prażone pistacje 35%, błonnik kakaowy. Czekolada mleczna: Masa kakaowa min. 44%.

Opis:  Każdy, kto lubi smak pistacji, będzie zachwycony tym połączeniem. Mleczna czekolada idealnie uwydatnia smak pistacji. Nie trzeba sobie żałować tej rozkoszy, ponieważ duża zawartość błonnika w orzechach neutralizuje "kaloryczność" słodkiej przekąski.

Może zawierać inne orzechy.

Masa netto: 40 g

17,90 zł Cena

konfitura z aronii 210g Jeznach

Skład:  aronia 60%, cukier. 

Opis: Doskonałe przetarte jeżyny zamknięte w słoiczku, bez żadnej chemii.  Doskonale sprawdzą się jako dodatek do naleśników, tostów czy wszelkiego rodzaju deserów, jak również świeżego pieczywa. 

Waga netto: 210g

17,90 zł Cena

Konfitura z jeżyn 200g Jeznach

Skład:  jeżyny 54,3%, cukier. 100g konfitury wytworzono z 145g owoców.

Opis: Doskonałe przetarte jeżyny zamknięte w słoiczku, bez żadnej chemii.  Doskonale sprawdzą się jako dodatek do naleśników, tostów czy wszelkiego rodzaju deserów, jak również świeżego pieczywa. 

Waga netto: 200g

17,90 zł Cena

Konfitura żurawina z tequilą 190g Jeznach

Skład: żurawina 58%, cukier. 100g konfitury wytworzono z 152g owoców.

Opis: Całe owoce żurawiny zalane syropwm zamknięte w słoiczku, bez żadnej chemii.  Doskonale sprawdzą się jako dodatek do naleśników, tostów czy wszelkiego rodzaju deserów, jak również świeżego pieczywa. 

Waga netto: 190g

17,90 zł Cena

Konfitura z wiśni z rumem 220g Jeznach

Skład: wiśnia  55%, cukier, Rum 1% objętości. 100g konfitury wytworzono z 135g owoców.

Opis: Całe drylowane wiśnie zamknięte w słoiczku, zanurzone w pysznym syropie z nutą Rumu, bez żadnej chemii.  Doskonale sprawdzą się jako dodatek do naleśników, tostów czy wszelkiego rodzaju deserów, jak również świeżego pieczywa. 

Waga netto: 220g

13,00 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada mleczna 44% piwo - 60g

Skład: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, palony słód jęczmienny 5%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Opis:  Czekolady MANU to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Może zawierać orzechy.

Masa netto: 60 g