Czekolady

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Czekolady

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Ekwador

Skład: prażone ziarno kakao z Ekwadoru (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: wyraźne aromaty jaśminu i kwiatów, przechodzące w posmak korzennych przypraw. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Dominikana 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Republiki Dominikany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70%

Opis: delikatne owoce cytrusowe z lekkimi nutami suszonej śliwki i tytoniu. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Wenezuela 70%

Skład: prażone ziarno kakao z Wenezueli (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: to orzech włoski, wiśnia, aronia i czerwona porzeczka. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Ghana 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Ghany (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: delikatnie rodzynkowy wstęp z posmakiem karmelu, nugatu i prażonych orzechów. Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Grand Cru Kolumbia 70%

 Skład: prażone ziarno kakao z Kolumbii (70%), cukier. Masa kakaowa min. 70% Może zawierać mleko i orzechy.

Opis:  Grand Cru jest serią czekolad składających się tylko z dwóch składników: ziarna kakao i cukru. Tak jak tradycyjna czekolada. Tabliczki z tej linii pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych składników, dzięki czemu zarówno smakosze, jak i amatorzy czekoladowego świata mogą wyczuć i porównać aromaty ziaren pochodzących z różnych stron świata.

Masa netto: 50 g

13,00 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada mleczna 44% piwo - 60g

Skład: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, palony słód jęczmienny 5%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Opis:  Czekolady MANU to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Może zawierać orzechy.

Masa netto: 60 g

13,00 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Mleczna 44% orzech laskowy - 60g

 Skład: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, prażone orzechy laskowe 10%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Opis:  to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Może zawierać inne orzechy.

Masa netto: 60 g

13,00 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Mleczna 44% caffe Latte - 60g

 Skład: cukier trzcinowy, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, prażone ziarno kawy 3%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%.

Opis: gdy solidna porcja mleka spotyka się z ziarenkami palonej „na chrupko” ziarnami kawy – to musi być Caffe Latt. Czekolady Rzemieślnicze MANU tworzone są z pasją w Manufakturze Czekolady od ziarna do tabliczki. MANU to prawdziwe czekolady, które powstają z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca, nierafinowanego cukru trzcinowego oraz najwyższej jakości, naturalnych dodatków.

Może zawierać orzechy.

Masa netto: 60 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada Deserowa 80% kakao z Ekwadoru + ksylitol

Skład: prażone ziarno kakao z Ekwadoru (80%), ksylitol. Masa kakaowa min. 80%. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Może zawierać mleko i orzechy.

Opis: Tabliczka ta powstała specjalnie dla tych, którzy eliminują cukier ze swojej diety, ale nadal chcą cieszyć się smakiem dobrej czekolady. Ziarna z Ekwadoru dostarczają niebanalnych aromatów jaśminowo-korzennych, a ksylitol, który doskonale zastępuje cukier, ma właściwości antybakteryjne i odkwaszające.

Może zawierać mleko i orzechy

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada 60% kakao z Ekwadoru + Wanilia i Mleko

Skład: prażone ziarno kakao z Ekwadoru, cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku (5%), laska wanilii (0,3%). Masa kakaowa min. 60%

Opis:  Czekolada Waniliowo-Mleczna to wyjątkowa kompozycja mleka, dużej porcji kakao [60%] i naturalnej laski wanilii. Dzięki długiemu procesowi konszowania wanilia w pełni oddaje swoje najcenniejsze walory smakowe i aromatyczne.

Masa netto: 50 g