Czekolady

Call to us +48665775077

Zamknij (x)

Czekolady

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

18,90 zł Cena

Czekolada deserowa Wenezuela 100% kakao- 50g

 Skład: prażone ziarno kakao z Wenezueli (100%). Masa kakaowa min. 100%.

Opis: zaskakuje swoimi orzechowymi nutami smakowymi. Możemy tutaj również wyczuć smak owoców, takich jak wiśnie, aronia i czerwona porzeczka. Czekolada wyrabiana ręcznie bezpośrednio z wyselekcjonowanych ziaren kakao. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów.

Może zawierać mleko, orzechy.

Masa netto: 50 g

18,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada deserowa Ghana 100% - 50g

Skład: prażone ziarno kakao z Ghany (100%). Masa kakaowa min. 100%.

Opis: z prawdziwego ziarna kakao z nutami orzechów i karmelu, nie zmąconego absolutnie żadnymi dodatkami. Czekolada wyrabiana ręcznie bezpośrednio z wyselekcjonowanych ziaren kakao. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów.

Może zawierać mleko i orzechy.

Masa netto: 50 g

17,90 zł Cena

Manufaktura Czekolady - Czekolada deserowa 70% + kwiat soli morskiej - 50g

 Skład: prażone ziarno kakao z Ghany (70%), cukier, kwiat soli morskiej 1%. Czekolada: masa kakaowa min. 70%

Opis: To wyjątkowa czekolada,kiedy weźmiemy do ust kawałek tej  czekolady, czujemy jak po języku rozpływa się delikatna s To połączenie łagodności i goryczy z delikatnymi nutami smakowymi rodzynek, nugatu, karmelu i prażonych orzechów. Czekolada wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w światowych konkursach.

Cechy:  Cechy: single origin (czekolady jednorodne z ziarna pochodzącego z określonego kraju) hand made (czekolady wytwarzane ręcznie od ziarna do tabliczki) gluten free (czekolady narutalnie bezglutenowe) vegan (czekolady odpowiednie dla wegan) Składniki: prażone ziarno kakao z Ghany (70%), cukier, kwiat soli morskiej 1%. Czekolada: masa kakaowa min. 70%

Masa netto: 50 g